Новини

Общи новини и обяви


Discussionlancée parRéponsesDernier message
Ще бъде забавно... 0 admin
Mon 17 Jun 2019, 11:00
ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ ПРЕВОД НА ТРАГЕДИЯТА „МЕДЕЯ“ ОТ ЕВРИПИД 0 admin
Wed 12 Jun 2019, 12:41
КОНКУРС ЗА ЕСЕТА НА ДОКТОРАНТИ И ПОСТДОКТОРАНТИ В ПАМЕТ НА ПРОФ. ДИН ПЛАМЕН С. ЦВЕТКОВ НА ТЕМА: ВЯРА – НАУКА – АВТОРИТЕТ 0 admin
Wed 12 Jun 2019, 12:39
Очакваме ви на 6 юни, от 18.00 ч. в Централен военен клуб! 0 admin
Tue 4 Jun 2019, 16:31
До концерта не остава много време 0 admin
Wed 29 May 2019, 15:11
Изследвай се! Знанието е сила 0 admin
Mon 27 May 2019, 17:22
Европейските избори чукат на вратата и 300 от Вас могат да спечелят супер готин младежки пакет! 0 admin
Wed 22 May 2019, 16:01
24 май идва 0 admin
Mon 20 May 2019, 12:13
Международна конференция за обществените поръчки 0 admin
Mon 20 May 2019, 06:43
СЕМИНАР „ТРАВЪЛ БЛОГЪРИТЕ – НОВОТО ЯВЛЕНИЕ В ТУРИЗМА“ 0 admin
Sun 19 May 2019, 07:42
ДНИ НА ИЗКУСТВАТА В НОВ БЪЛГАРСКИ УНИВЕРСИТЕТ 0 admin
Sun 19 May 2019, 07:37
Автоматична телефонна централа 0 admin
Wed 24 Apr 2019, 15:29
Пътуващ семинар в Албания 0 admin
Wed 24 Apr 2019, 07:18
Танцов проект 0 admin
Fri 19 Apr 2019, 16:55
Гала на виртуозите 0 admin
Fri 19 Apr 2019, 16:54
Ударете рамо! 0 admin
Mon 15 Apr 2019, 14:04
Картини от една изложба - Премиера 0 admin
Thu 11 Apr 2019, 15:30
КАКВО НЕ ЗНАЕМ ЗА КОСМОСА И КОСМИЧЕСКИТЕ ТЕХНОЛОГИИ? 0 admin
Thu 11 Apr 2019, 15:01
№38 "Следва" 0 admin
Tue 26 Mar 2019, 11:27
made in NBU 0 admin
Mon 25 Mar 2019, 14:27
Кариери и студенти 2019 0 admin
Thu 21 Mar 2019, 12:21
Българската църква и тоталитарната държава: репресия и сътрудничество 0 admin
Mon 18 Mar 2019, 12:10
Социална работа в НБУ 0 admin
Thu 14 Mar 2019, 15:36
Обуваме спортни обувки в офиса на Ден на маратонката 0 admin
Thu 14 Mar 2019, 11:50
Информационна среща за Еразъм+ 0 admin
Thu 7 Mar 2019, 14:36
Представяне на университетските списания 0 admin
Tue 5 Mar 2019, 13:31
Зимен университет 2019 0 admin
Mon 25 Feb 2019, 16:53
ПУБЛИЧНА ЛЕКЦИЯ „БЪДЕЩЕТО НА КРИПТОВАЛУТИТЕ И ПЕРСПЕКТИВИ ЗА ПРИЛОЖЕНИЕ НА БЛОКЧЕЙН ТЕХНОЛОГИЯТА“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 15:31
ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМА „ФАВОРИТКАТА“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 14:41
РАЙНА КАБАИВАНСКА В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕМИЕРАТА НА „ТРУБАДУР“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 14:38