Новини

Общи новини и обяви


Discussionlancée parRéponsesDernier message
Кариери и студенти 2019 0 admin
Thu 21 Mar 2019, 12:21
Българската църква и тоталитарната държава: репресия и сътрудничество 0 admin
Mon 18 Mar 2019, 12:10
Социална работа в НБУ 0 admin
Thu 14 Mar 2019, 15:36
Обуваме спортни обувки в офиса на Ден на маратонката 0 admin
Thu 14 Mar 2019, 11:50
Информационна среща за Еразъм+ 0 admin
Thu 7 Mar 2019, 14:36
Представяне на университетските списания 0 admin
Tue 5 Mar 2019, 13:31
Зимен университет 2019 0 admin
Mon 25 Feb 2019, 16:53
ПУБЛИЧНА ЛЕКЦИЯ „БЪДЕЩЕТО НА КРИПТОВАЛУТИТЕ И ПЕРСПЕКТИВИ ЗА ПРИЛОЖЕНИЕ НА БЛОКЧЕЙН ТЕХНОЛОГИЯТА“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 15:31
ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМА „ФАВОРИТКАТА“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 14:41
РАЙНА КАБАИВАНСКА В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕМИЕРАТА НА „ТРУБАДУР“ 0 admin
Thu 21 Feb 2019, 14:38
Програмата на УТ за месец февруари 0 admin
Mon 4 Feb 2019, 12:36
общоуниверситетския семинар „Българска памет и съвест за тоталитарната държава – исторически и юридически разказ” 0 admin
Tue 8 Jan 2019, 16:53
Постановка на УТ - 10 януари, 18:30 часа 0 admin
Mon 7 Jan 2019, 13:57
Конкурс за лого на Diverse.bg 0 admin
Thu 13 Dec 2018, 13:25
Премиера 0 admin
Mon 10 Dec 2018, 06:50
#zaedno 0 admin
Mon 10 Dec 2018, 06:48
Нови дати за "Чайка, чайки...Чайката" за м.декември - на 10.12 и на 19.12 от 18.30 в УТ 0 admin
Tue 4 Dec 2018, 14:13
"чайка, чайки...Чайката" 0 admin
Thu 22 Nov 2018, 10:32
Приложно езикознание 0 admin
Mon 19 Nov 2018, 11:48
Университетски театър на НБУ очаква своята студентска публика 0 admin
Tue 13 Nov 2018, 11:39
Спектакъл „Йо-йо Йонеско“ – композиция от 5 едноактни пиеси на Йожен Йонеско 0 admin
Sun 11 Nov 2018, 08:14
ЦЕРЕМОНИЯ ЗА ДАРЕНИЕ НА АРХИВА НА Г-Н КРИСТИАН ТАКОВ И ОТКРИВАНЕТО НА АУДИТОРИЯ НА НЕГОВО ИМЕ В НОВ БЪЛГАРСКИ УНИВЕРСИТЕТ 0 admin
Wed 7 Nov 2018, 09:01
НОСИТЕЛ НА НАГРАДА ЗА ХУМАНИТАРИСТИКА ,,БОГДАН БОГДАНОВ" ЗА 2018 Г. Е ПРОФ. МИХАИЛ НЕДЕЛЧЕВ 0 admin
Wed 7 Nov 2018, 08:58
Who Invented the Scientific Method? You've Probably Never Heard of Him 0 admin
Wed 7 Nov 2018, 08:57
Пиесата "Изход" 0 admin
Mon 22 Oct 2018, 13:07
МЕЖДУНАРОДНА ДВУЕЗИЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ „ПРОМЕНЯЩИЯТ СЕ ГРАД: ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА, ПРОГНОЗИ, ПЕРСПЕКТИВИ“ 0 admin
Wed 17 Oct 2018, 15:59
ЦЕРЕМОНИЯ ПО УДОСТОЯВАНЕ В ДОКТОР ХОНОРИС КАУЗА НА НБУ НА АКАД. АНТОНИО ФЕРНАНДЕС ДЕ БУХАН 0 admin
Mon 1 Oct 2018, 10:40
ПУБЛИЧНА ЛЕКЦИЯ „ЕТИКА ЗА ЮРИСТИ - ОТ ЕТИЧНИТЕ ДИЛЕМИ ДО ТЕОРИЯТА“ 0 admin
Mon 1 Oct 2018, 10:37
CULTURAL HERITAGE AND INNOVATION 0 admin
Mon 23 Jul 2018, 13:29
Летен университет 0 admin
Sun 15 Jul 2018, 07:45