izpiti!!!!!!!!!!!!!

izpiti!!!!!!!!!!!!!

от Ивона Шойлева -
Number of replies: 4
zdravei te obra6tam se kam vsi4ki koito mogat da mi otgovoriat.nikoi moje li da mi kaje koga e izpita po angliiski ezik 000K 111 angliiski A1 : 000K 0222 osnovi na biologiata: 000KI095 balgarski tanci: 000K600 balgarski ezik pri gospoja L.SHMKOVA ILI STOILOVA : 000K500 komputarni umenia. BLAGODARIA VI PREDVARITELNO.
In reply to Ивона Шойлева

Re: izpiti!!!!!!!!!!!!!

от Димитър Джибин -

Здравейте, Тъй като неможах да намеря къде да си задам въпроса тъй като нямаше установен форум за предмета Икономически измерения на европейската инграция. Искам да попитам да ли са излезнали оценките от изпита. Все още нямам никаква оценка по този предмет и това малко ме притеснява.

Благодаря Колеги

In reply to Димитър Джибин

Re: izpiti!!!!!!!!!!!!!

от Ивона Шойлева -
zdravei az ne sam hodila na tozi izpit i iskam da se svarja s prepodavatelia.ti znaesh li imeila.az sam pri toshevaili georgieva
In reply to Ивона Шойлева

Re: izpiti!!!!!!!!!!!!!

от Бойка Бъчварова -
Още един - МНОГО прост - вариант: задайте си въпроса директно на преподавател. Не е нужно да е Вашият, от групата. Става така - отивате на линка "Участници", намирате в списъка (сортирайки го по азбучен ред за улеснение) участник "Бойка Бъчварова", "Борислав Геопгиев", "Владимир Игнатов" или "Емилия Дворянова" и й/му изпращате въпроса си. ТАКА НИКОЙ ДРУГ НЯМА ДА ПОСТРАДА ОТ ПОТОКА. Аман от щуротии - защото получавам реплики от сорта "Браво, Марти брато си го казал бомба!" например. Това не е място за разтуха, а учебно място, колеги!