Държавен изпит 2016

Държавен изпит 2016

от Deleted user -
Number of replies: 12

Добър ден,

Кога можем да очакваме дати и конспект за държавните изпити през 2016. Според процедурата трябва да се проведат през май, октомври и януари? Документът съдържащ процедурата актуален ли е за 2016 г.?

 

Благодаря

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравей, 

Мога да ти дам личен отговор, от моя опит.

 

При въпроси за държавния изпит ми казаха да погледна в Moodle, Началната страница, там има качена необходимата информация. Така че, предполагам е актуализирана.

Относно процедурата преди това, бяха ми обяснили, че като приключи оценяването след сесията (на 20.02), като първо условия е, да имам взети всички изпити. Ако обаче имам изпити, които са с оценка Слаб 2, мога да подам писмена молба да се явя на поправка по тях началото на Март. Това важи само за завършилите последен курс студенти, на които им предстои държавен изпит.

А относно конспекта, подадох молба за полагане на държавен изпит в отдела за дистанционно обучение и ми го предоставиха. Имам спомен ,че срока за записване беше до 26-ти февруари.

За самия държавен изпит ми казаха, че трябва да се обадя отново началото на май месец, предполагам, за да ме уведомят допълнително, ако има някаква информация или просто за потвърждение от моя страна, че ще се явя. Държавният изпит ще се проведе на 28-ми май.

С тази информация се изчерпвам по темата :)

Приятен ден!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Благодаря. Началната страница ме доведе тук, така че се надявам информацията да е достоверна :)

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравейте,

къде точно гледате в Начална страница - Дистанционно обучение  и Процедура за провеждане на държавен изпит ли? Или някъде има и друга информация, която аз не виждам? Благодаря предварително!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравейте, колеги,

Аз лично гледам точно този файл, който си посочила. За друго място и друга информация не зная. 

Това, за което търся информация в момента е мястото, където са качени електронните варианти на учебниците ? Защото аз поне нямам всичките в хартиен вариант, а някъде прочетох, че би трябвало да са качени в платформата. 

Ако някой знае нещо по темата, ще се радвам да сподели! :)

Благодаря предварително на отзовалите се!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравей,

би трябвало към курсовете ти да ти се е появило:

Държавен изпит за бакалавърска програма "Икономика" ДО, випуск 2009

Вътре има качени всички електронни учебници. Ако го нямаш, пиши кои учебници ти трябват, аз ще ги сваля и ще ти ги изпратя. 

Хубав ден!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Цвета Гергова - Богданова -

Здравейте,

И аз подадох молба за държавния изпит. Дадоха ми конспект, както и ми казаха в началото на май да звънна, за да разбера резолюцията на молбата и съответно да платя изпита. Обаче към курсовете си не виждам горепосочения линк (Държавен изпит за бакалавърска програма......). Всички, които сте подали молби ли го виждате?

In reply to Цвета Гергова - Богданова

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравей,

и аз направих същото и на мен така ми обясниха, но ми казаха още, че ако всичко е наред в началото на месец март ще ми се появи въпросният линк и така и стана. Може да се обадиш и да попиташ дали има някакъв проблем, не знам какво друго да те посъветвам.

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Цвета Гергова - Богданова -

Благодаря за съвета. Така и направих, обадих се. Оказа се, че тъй като съм по старата програма не са ме добавили автоматично :)

Успех на всички на изпита!

In reply to Цвета Гергова - Богданова

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Радвам се, значи всичко е наред :) Успех и на теб!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравейте колеги,

искам да попитам сами ли си разработвате темите от конспекта или си ги намерирате разработени от някъде? Благодаря предварително!

In reply to Deleted user

Re: Държавен изпит 2016

от Deleted user -

Здравейте и от мен,

Аз също имам подобни въпроси, които ме вълнуват, особено като съм от "влачещите" доста години вече :)

Записах Икономика - ДО , 2006 г., Като се обадих в администрацията ми обясниха, че мога да си избера да ме включат от 2008 до 2010 г., тъй като конспекта е различен, няма да съвпадат и материалите, където и да ме запишат.

В този ред на мисли ще ми е полезно и ще съм благодарна, ако споделите наистина как си вадите темите - дали директно от учебниците събирате информация по зададените въпроси или има и друг начин ?

Предварително благодаря! 

Поздрави!