Temite za ese pri Ogoiska

Temite za ese pri Ogoiska

от Deleted user -
Number of replies: 2
Zdr, kolegi!
Az sum Silviq ot 24-ta grupa pri g-ja Ogoyska. Pratih i nqkolko meila i sa vi postvam kakvoto tq mi otgovori za temite za ese. O4evidno krainiq srok e 4ak za novata godina(demek dogodina) i temi4kite sa dve! Pone az tova razbrah ot meila i!
Eto vi kopie!

Zdravejte, Silvija, vsustnost minalata subota izpratih na vsichki, koito mi bjaha ostavili mail-ite si dva teksta za eseto (kato forma i sustnost) - raznotipni. Izglezda njakoj ne sa se poluchili, poneze sa mi vurnali ot Yahoto njakolko nerazpoznavaemi adresa. Za suzalenie, sega pri men imam samo edinja ot tjah, i vi go izprastam.
Inashe, v onova pismo, predlagah na kolegite da pomilsjat vurhu problemnata situacija okolo prevrustaneto na Studenstskija grad v Las Vegas. Tova e ednoto - kato shiroko tematichno pole. Njama da e chudno, ako podobna tema prehvurchi i za kontrolnite. A za tema, opitajte vurhu " Stavame li po-dobri po Koleda? Zasto?". A za chetene - vizte v liternet.bg v razdeli/eseistika - vsichki tekstove stavat za chetene. E, njama da vi zabavljavat po ednakuv nachin, ot njakoj moze i da se podraznite, no i to e polezno.
Ste sum vi blagodarna, ako predadete i na kolegi, s koito si obstuvate.
Moze da mi izprastate tekstovete si v nachaloto na Novata godina.
Pozelavam Svetli Hristovi praznici i budete zdravi!
Maria Ogoyska
In reply to Deleted user

Отг.: Temite za ese pri Ogoiska

от Deleted user -
Zdravei.. Bi li mi dala e-mail-a na Ogoiska ili Pavlova.... Vijdala sym samo edna ot dvete, no ne moga da kaja koq 8-)
Az sym v 25 gr.

Nezi
In reply to Deleted user

Отг.: Temite za ese pri Ogoiska

от Deleted user -

Hi, ami mislq 4e sledstvie ot meila temite trqbva da sa "Prevrustaneto na Studenstskija grad v Las Vegas" i "Stavame li po-dobri po Koleda? Za6to?"

Da si priznaq ve4e ne sum sigurna za ni6to v tozi kurs! Kakvi sa kriteriite, za koga sa esetata:/

Dnes razbrah 4e sme otu4vali izpusnatite 4asove v 4etvurtuk! Mnogo se draznq na cqlata neorganizaciq i lipsa na informaciq!

I molq ako nqkoi kolega e po-informiran i e pose6taval kursovete poslednite puti da napi6e nqkoq duma tuk!

Blagodarq vi!

4ao za sega!