такса за държавен изпит

такса за държавен изпит

от Deleted user -
Number of replies: 2

Може ли да задам няколко въпроса относно държавния изпит за ДО Бакалавърска програма? Каква е цената на изпита и до кога трябва да се плати? Отстъпката, която ползвам за семестриалната такса важи ли и за държавния изпит? Благодаря Ви предварително!

In reply to Deleted user

Re: такса за държавен изпит

от Deleted user -

Колежке,ще си позволя да ти отговоря защото вчера си подадох заявлението за допускане до държавен изпит.Изпита (първия) ще бъде на 03.12.2011,като г-жа Ваня Гочева -Организатор ДО -корпус 2 ,стая 218,тел 02 8110538(при която си подадох заявлението ) ми обясни ,че трябва да се обадя между 10 и 15 .11.2011 за да проверя дали съм допусната до изпит.След това трябва да си внеса таксата,която за момента е 100 лв. и според нея едва ли ще се промени съществено до изпита.За отстъпката нищо не мога да ти кажа ,но те съветвам да се обадиш на касата и да попиташ или пък в отдел "Студенти"(телефоните ги има на сайта на НБУ на началната страница долу вдясно).С две думи заявлението за допускане но до изпита трябва да си подадеш до 31.08.2011г. , а таксата да си внесеш между 10.11.2011 и 30.11.2011 ако си допусната.

Надявам се да съм ти била полезна:-))