Форум за въпроси и отговори

Форум за въпроси и отговори

by admin admin -
Number of replies: 7

Уважаеми колеги,

тук можете да поставяте въпроси, да споделяте впечатления, както и опит.

In reply to admin admin

Re: Форум за въпроси и отговори

by Deleted user -

Кои въпроси най-често задават на държавния изпит по Бизнес Администрация ДО

In reply to admin admin

Re: Форум за въпроси и отговори

by Deleted user -

Уважаеми админ,моля да ме осветлите за обема на разработваните от мен въпроси за държавен изпит,защото някои от тях обхващат 80-100 стр. от учебника.Знам,че най-важното,но все пак.Никой от присъстващите на срещата с Доц.Стефанов през есента в Пловдив не пише,жалко.

In reply to admin admin

Re: Форум за въпроси и отговори

by Deleted user -

Уважаеми админ,моля да ме осветлите за обема на разработваните от мен въпроси за държавен изпит,защото някои от тях обхващат 80-100 стр. от учебника.Знам,че най-важното,но все пак.Никой от присъстващите на срещата с Доц.Стефанов през есента в Пловдив не пише,жалко.

In reply to admin admin

Re: Форум за въпроси и отговори

by Сия Михайлова -

Здравейте, аз искам да попитам дали текущият контрол ни освобождава от финален изпит. Имам само един курс, в който е упоменато че съм освободена. Също така искам да попитам какъв е минималният брой проценти, за да се счита един курс за завършен успешно.

In reply to admin admin

Re: Форум за въпроси и отговори

by Гергана Кисова -

Здравейте, ще се явявам на изпити, на които не съм се явявала от много години, може ли малко подробности, по отношение на това как протичат изпитите, кога са активни тесовете, от къде мога да сваля календара, индивидуалните протоколи на кого трябва да ги дам, как протичат самите изпити? Обучението ми е платено до края на 4ти курс бакалавър. Сърдечно Ви благодаря

поздрави

In reply to admin admin

Моля, ако има нови ваксинационни дати да качите тях, за да можем да де възползваме. Благодаря.

by Борис Радичев -

Моля, качете новите възможни дати за ваксинация.

В Мудъл начална страница все още стой от 12.10.21.

Ще е хубаво да виждаме новите дати и да можем да се възползваме за 2 ра ваксинация.

 

Благодаря

In reply to Борис Радичев

Re: Моля, ако има нови ваксинационни дати да качите тях, за да можем да де възползваме. Благодаря.

by Никол Андреева -
Здравейте,
От 25 октомври има открити два мобилни кабинета за тестване и ваксинация, които са разположени във фоайето на корпус 2 на НБУ с работно време от 8.30 до 16.30 ч.
Достъпът до тях се осъществява през улица „Народно хоро“.
В един от пунктове се правят бързи тестове за COVID-19, като се заплаща само манипулацията. Резултатът се получава на място и се издава зелен сертификат.
Във втория пункт желаещите да се ваксинират могат да избират между три от одобрените от ЕС ваксини срещу COVID-19 – „Pfizer-Biontech“, „Moderna“ и „Johnson and Johnson“. Има възможност и за поставянето на трета доза.
В двата мобилни кабинета работят медицински екипи, които са готови да отговорят на Вашите въпроси. Организацията за създаването на пунктовете се осъществява със съдействието на екипите на дирекция „Аварийна помощ и превенция“ и дирекция „Здравеопазване“ на Столична община.