Последни проекти

Последни проекти

от Георги Дюлгеров -
Number of replies: 2

Здравейте колеги,

предлагам с тази тема малко да разчупим форума като всеки сподели нещо интересно което е разработил в или извън университета. Аз например в момента си разработвам един музикален сайт - Listn.to.

Към него правя и нещо още по-интересно, музикална карта с най-популярните песни за всяка държава.

Ще се радвам да чуя Вашето мнение, както и да споделите Вие как прилагате наученото в университета. Аз лично завърших Компютърни медийни технологии семестриално и Бизнес администрация.

:)

In reply to Георги Дюлгеров

Re: Последни проекти

от Георги Дюлгеров -

Още нещо, с което да се похваля. Вчера сайта ни Saveti.bg спечели трето място в категория "Туристическа медия на годината" в конкурса Bulgaria Travel Awards. Тази награда ще ни мотивира да продължим да го развиваме и подобряваме.

Надявам се и други студенти да се похвалят в темата с техни постижения и проекти.

 

In reply to Георги Дюлгеров

Re: Последни проекти

от Георги Дюлгеров -
Бих искал да се похваля и с последния ми проект и разработка: Онлайн Зоомагазин ZooStore.bg. В маркетинга и управлението на проекта прилагам наученото в специалността ми Бизнес администрация.
 

Проекта се развива с огромни темпове, тази година ще участваме и в конкурса сайт на годината в категория Електронна Търговия.